Ar prieku izstrādāsim apdrukas dizainu vadoties pēc Jūs vēlmēm, kā arī palīdzēsim Jūsu ideju papildināt un kopā radīt perfektu, saskaņotu risinājumu.

Apdrukas dizainus izstrādājam:

Apģērbs
Sākot ar ikdienišķu T-kreklu līdz pat solīdam apģērbam vai darba apģērbam gan tirdzniecības vietās, gan arī profesionālajās ražošanas un apsaimniekošanas nozarēs: mežistrādē, celtniecībā, noliktavu kompleksos. Apģērbi ir pieejami arī ar atstarojošiem elementiem un specializētiem audumiem, lai ievērotu dažādas drošības prasības ne tikai darba vidē, bet arī ikdienas apģērbiem. Pielāgosim arī atbilstošu drukas tehnoloģiju.

Apģērbu apdrukas tehnoloģijas un veidi

apģērbu apdruka

Sporta formas
Radīsim apdrukas dizainu un gatavu produktu Jūsu nepieciešamajām sporta aktivitātēm gan personīgi, gan visai komandai. Sporta formas, ko piedāvājam ir futbolam, basketbolam, voleibolam, skriešanai, riteņbraukšanai, motokrosam un citiem sporta veidiem.
Dizainu izsrādāsim uz mūsu vai Jūsu apģērba lekāliem. Gadījumā ja drukas pakalpojumu saņemsiet citur, bet dizainu vēlaties pie mums izstrādāt, tad dizains iespējams tikai uz tā ražotāja vai Jūsu dotiem lekāliem.
Cenas šādu dizainu izstrādei ir sākot no 40€+PVN 

Sporta formu dizaina izstrāde

Reklāmas materiāli
Izstrādāsim dizainu un maketu arī Jūsu reklāmas materiāliem: Vides reklāmas banerim, vizītkartei un citiem reklāmas materiāliem. 

Digitālās drukas produkti un ražošanas izmaksas

Uzlīmes

Izgatavosim dizainu un, pēc tā izstrādes, uzlīmēsim uz Jūsu automašīnas, motocikla vai veikalu vitrīnām, biznesa vajadzībām. Piedāvājam arī tonēšanu mājokļa logiem ar krāsainām matētām, caurspīdīgām filtra vai spoguļplēvēm. Izgatavojam zīmes ar atstarojošiem materiāliem. Tās var būt gan parastas izeju norādošas zīmes, gan ceļazīmes, apsardzes vai privātīpašuma informatīvas zīmes. 

Izstrādes izmaksas

sienas uzlīmes

Karogi un baneri
Izstrādājam dizainu un arī piedāvājam gala produktu sienu un stendu reklāmas baneriem, vides reklāmai, vai vienkārši fanu karogus, karogus ar ģimenes ģērboni, karogu ar Jūsu uzņēmuma logo vai citu informāciju. Šiem reklāmas produktiem izmantojam dažādus sintētiskos audumus ar vēja caurlaidību vai PVC parastos, lietos un blockout materiālus (Blockout ir gaismu caurlaidību bloķējošs materiāls). 

Baneru veidi un cena

baneru un karogu izgatavošana

Vizītkartes
Ja jums vēl nav identitāte uzņēmumam, bet ir nepieciešamas vizītkartes, tad piedāvājam izstrādāt dizainu balstoties uz Jūsu nozari un nākotnes plāniem par attīstību. Dizaina maketēšana vizītkartei sākot no 15€+PVN

Vizītkaršu ražošanas izmaksas

vizitkartes

Sazinies ar mums

+371 27451193

Sazinies ar mums

Droši zvani mums!