Profesionāla un Ilgtspējīga Darba Apģērba Apdruka

Piedāvājam augstas kvalitātes apdruku uz dažāda veida darba apģērbiem. Izvēlies savu dizainu, un mēs nodrošināsim, lai tavs komandas imidžs būtu nevainojams.

Priekšrocības:

 • Augstas kvalitātes materiāli un tehnoloģijas.
  Mēs izmantojam tikai labākos materiālus un modernākās apdrukas tehnoloģijas, lai nodrošinātu ilgmūžīgu un izturīgu apdruku.
 • Individuāla pieeja katram klientam.
  Katrs projekts ir unikāls. Mēs cieši sadarbojamies ar klientiem, lai saprastu viņu vajadzības un nodrošinātu labāko iespējamo rezultātu.
 • Ātra izpilde un piegāde.
  Mūsu efektīvā darba organizācija nodrošina, ka pasūtījumi tiek izpildīti savlaicīgi un piegādāti klientiem ātri un droši.
 • Konkurences spējīgas cenas.
  Mēs piedāvājam augstas kvalitātes pakalpojumus par godīgu cenu.

Process:

 1. Konsultācija par dizainu un materiālu izvēli.
  Pirms sākt darbu, mēs konsultējamies ar klientu, lai saprastu viņa vajadzības un vēlmes. Tas palīdz mums izvēlēties labākos materiālus un tehnoloģijas katram projektam.
 2. Dizaina apstiprināšana un cenu vienošanās.
  Pēc sākotnējās konsultācijas mēs izstrādājam dizaina vizualizāciju un vienojamies par cenu. Tikai pēc klienta apstiprinājuma mēs sākam apdrukas procesu.
 3. Apdrukas procesa uzsākšana.
  Kad viss ir apstiprināts, mēs sākam apdrukas procesu, izmantojot mūsu materiālus un tehnoloģijas.
 4. Kvalitātes pārbaude un piegāde klientam.
  Pirms piegādāt apdrukātos apģērbus klientam, mēs veicam rūpīgu kvalitātes pārbaudi, lai nodrošinātu, ka viss atbilst augstākajiem standartiem.

Apdrukas tehnoloģijas:

DTG tiešā druka auduma šķiedrā

DTG Tiešā druka uz auduma

Tiešā druka uz auduma. Tiek iekrāsota  auduma šķiedra. Šo druku piedāvājam tikai  uz gašiem apģērbiem. Piemērota, ja ir  nepieciešams daudzkrāsu klājums ar  gradientu vai bez. Druka ir bez reljefa.

DTF transferdruka

DTF Transferu druka

DTF transferdruka ir piemērota pilnīgi  jebkuram audumam un praktiski arī  materiālam. Tā ir noturīga gan uz polietera,  gan kokvilnas. Iespējams pat veikt druku uz  ādas izstrādājumiem, plastikātiem, koka un  daudz citiem materiāliem. Druka piemērota  uz jebkādas krāsas materiāla un ja  nepieciešams liels krāsu salikums.

Floka samta druka

Floka druka uz auduma

Floka druka ir ar samtaina mīksta materiāla efektu. Princips ir kā termo drukai, tikai materiāls nav gluds vai līdzens. Šo druku vairāk tiek izmantota dizainiskiem risinājumiem. Druka vizuāli ir ļoti matēta. Iespējams veikt apdruku gan uz poliestera, gan uz kokvilnas. Rekomendējam uz kokvilnas vai maisījuma audumiem.

Sietspiedes druka auduma sķiedrā ar krāsu

Sietspiedes druka auduma šķiedrā

Sietspiedes druka. Tehnoloģiski tiek drukātas ar plastizola vai ūdens bāzes krāsu auduma šķiedrā. Druka ir ļoti noturīga un piemērota lielākām tirāzām, ja nav pārāk liels krāsu salikums, jo katra krāsa tiek drukāta atsevišķa sietā. Iespējams uzdrukāt sudraba, zelta, un citus

Sublimācijas druka uz poliestera

Sublimācijas druka uz poliestera auduma

Sublimācijas druka tehnoloģiski iespējam tikai uz poliestera materiāla. Tiek nodrukāts balts audums nepieciešamājā krāsā vai dizainā. Ir iespējams apdrukāt jau gatavus izstrādājumus, piemēram, t-kreklus, jakas, drošības vestes.

Termo transferu druka no vinila plēves

Termo drukas transfers

Materiās ir vinils. Dizains tiek izgriezts pa kontūru un kombinēts, ja ir krāsu salikums. Druka ir piemērota dažādiem audumiem. Materiāls ir matēts un ar nelielu reljefu. Piemērots nelieliem daudzumiem un arī lielākiem apjomiem.

Izšūšana uz auduma ar krāsainiem diegiem

Izšūšana

Izšūšana iespējam uz visa veida audumiem. Pēc sagatavotā darba faila vektorformātā tiek sagatavots dūriena makets, lai izšūvums būtu pēc iespējas kvalitatīvāks (maketā tiek salikti dūrienu punkti manuāli ar roku). Plašs krāsu piedāvājums, tai skaitā luminiscējoši, fluoriscējoši, atstarojoši, fosforizējoši, krāsainas folijas, zelta un sudraba toņu diegi.

Sazinies ar mums

Droši zvani mums!