Atstarojošas drošības vestes, krekli ar apdruku

Drošība objektā ir pirmajā vietā.

Liec soli uz priekšu un izcel uzņēmuma identitāti arī uz darba drošības vestēm. Jūsu uzņēmuma identitāte veicinās uzņēmuma atpazīstamību, kā arī paaugstināsies vizuālā tēla vērtības, kas liks Jūsu speciālistiem izskatīties nopietniem un profesionāliem, apvienojot ar drošību.

Pieejamās krāsas vestēm:
Dzeltena, oranža, zaļa, zila, sarkana, melna, rozā. Kā arī piedāvājam divkrāsainas vestes ar rāvējslēdzējiem un ID kabatiņām.

Populārākās krāsas, kuras ir pieejamas uz vietas, ir dzeltena un oranža, sarkana.

Modeļi vestēm:
Piedāvājam vestes pielāgotas pēc Jūsu prasībām, sākot ar visvienkāršākajām vestēm ar velkro aizdari līdz pat vestēm ar kabatiņām un rāvējslēdzējiem. Visas  vestes ir spilgtos toņos un ar atstarojošām līnijām. Vestes ir piemērotas kā vīriešiem, tā arī sievietēm un bērniem. 

Apdruka:
Apdruku veicam ar sublimācijas tehnoloģiju vai sietspiedi, termo druku. Sublimācijas tehnoloģijā rekomendējam logotipus drukāt vienkrāsu melnā, jeb krāsainā monohroma versijā. Tehnoloģiski nebūs iespējams uz vestes bāzes krāsas uzdrukāt citus krāsu toņus. 

Sietspiedē drukājot ir iespējams uzdrukāt vairākas krāsas, bet jāņem vērā, ka minimālais pasūtījuma apjoms ir 50 vestes.

Cenas vestu apdrukai bez vestes:

Sublimācija
1 - 10 gab, cena 6€ par vienu vesti
11 - 50 gab, cena 5€ par vienu vesti
51 - 100 gab, cena 3.63€ par vienu vesti
101 - 1000 gab, cena 3€ par vienu vesti
1001-2000 un vairāk gab, cena 1.85€ par vienu vesti

2001 un vairāk gab, cena 1.70€ par vienu vesti

Sietspiede
Minimālais daudzums 50 drukas.
Tiek rēķināta katra krāsa atseviški un arī atrašanās vieta. Viena novilciena cena 1€. Piemēram, Jūsu logo sastāv no divām krāsām un Jūs to vēlaties gan priekšpusē, gan mugurpusē, Tātad apdrukas daudzums ir 4 novilcieni, jo katra krāsa tiek drukāta atsevišķi. Ir augsta drukas noturība un ir iespējams uzdrukāt jebkuru krāsu toni.

Vestes ir iespējams iegādāties pie mums atstarojošas vestes, kā arī pieņemsim apdrukai Jūsu vestes vai citu apģērbu.

 

{ets_cf_pT5}
+371 27451193