Apdruka uz Kokvilnas un Sintētiskajiem Audumiem

Mēs piedāvājam dažādas drukas tehnoloģijas, lai nodrošinātu vislabāko kvalitāti un izturību jūsu audumu apdrukai. Šeit ir tehnoloģijas, kuras mēs izmantojam:

Termopārneses druka

Piemērota nelielam vienību skaitam un tikai grafiskiem attēliem, dizainiem vai tekstiem. Tiek izmantota karsējama vinila plēve. Dizainā ir iespējams kombinēt dažādas krāsas.

Floks

Piemērota nelielam un lielam vienību daudzumam un tikai grafiskiem attēliem, dizainiem vai tekstiem. Materiāls ir ar mīkstu samtainu pārklājumu. Dizainā ir iespējams kombinēt dažādas krāsas.

Sietspiede

Piemērots lieliem vienību daudzumiem, grafiskiem un teksta dizainiem. Minimālais pasūtījuma daudzums 15 vienības. Dizainā ir iespējams kombinēt dažādas krāsas.

Digitālā druka tieši uz auduma (DTG)

Iespējams drukāt tikai uz augstas kvlitātes un speciāli apstrādāta auduma. Mums piedāvājumā ir gan T-krekli, gan džemperi, kurus varam drukāt šajā tehnoloģijā. Iespējams apdrukāt gaišus un tumšus izstrādājumus. Druka ir bez reljefa.

Sublimācija

Piemērota tikai sintētiskiem audumiem. Tiek drukāts balts vai gaišs audums. Iespējams drukāt uz gataviem krekliem, kā arī uz auduma ko vēlāk sašujam par izvēlētu produktu. Tas var būt krekls, cepure, šalle, lakats, kanva, baneris, karogs, kakla lentas, piekariņi un daudz citi produkti kā krūzes, puzles utt.

Izšūšana

DTF drukas tansferi apģērbam

DTF (digitālā transferu druka)

DTF jeb tiešā tinte uz filmas druka ir jauna tehnoloģija, kas ļauj drukāt uz dažādiem audumiem, tostarp kokvilnas, poliestera un jauktiem audumiem. Šī metode ir ekonomiski izdevīga mazām un vidējām tirāžām, jo tā ļauj drukāt individuālus dizainus bez papildu izmaksām par šablonu izveidi. DTF drukas procesā tinte tiek uzklāta uz speciālas filmas, kas pēc tam tiek pārnesta uz audumu ar karstumu un spiedienu.

Sazinies ar mums

Droši zvani mums!