Apģērbu apdruka

Apdruku veicam kokvilnas un sintētiskajiem audumiem.

Tehnoloģijas ko ir iespējams izmantot audumu apdrukai:

  • Termo druka - piemērota nelielam vienību skaitam un tikai grafiskiem attēliem, dizainiem vai tekstiem. Tiek izmantota karsējama vinila plēve. Dizainā ir iespējams kombinēt dažādas krāsas.

 

 

 

 

  • Floks - piemērota nelielam un lielam vienību daudzumam un tikai grafiskiem attēliem, dizainiem vai tekstiem. Materiāls ir ar mīkstu samtainu pārklājumu. Dizainā ir iespējams kombinēt dažādas krāsas.

 

 

 

 

  • Sietspiede - piemērots lieliem vienību daudzumiem, grafiskiem un teksta dizainiem. Minimālais pasūtījuma daudzums 15 vienības. Dizainā ir iespējams kombinēt dažādas krāsas.

 

 

 

 

  • Digitālā druka tieši uz auduma (DTG) - Iespējams drukāt tikai uz augstas kvlitātes un speciāli apstrādāta auduma. Mums piedāvājumā ir gan T-krekli, gan džemperi, kurus varam drukāt šajā tehnoloģijā. Iespējams apdrukāt gaišus un tumšus izstrādājumus. Druka ir bez reljefa.

Gatavi produkti ar digitālo druku uz auduma.
Džemperi
T-krekli

 

 

  • Sublimācija - piemērota tikai sintētiskiem audumiem. Tiek drukāts balts vai gaišs audums. Iespējams drukāt uz gataviem krekliem, kā arī uz auduma ko vēlāk sašujam par izvēlētu produktu. Tas var būt krekls, cepure, šalle, lakats, kanva, baneris, karogs, kakla lentas, piekariņi un daudz citi produkti kā krūzes, puzles utt.

 

{ets_cf_pT5}
+371 27451193