Drošība objektā ir pirmajā vietā.

Liec soli uz priekšu un izcel uzņēmuma identitāti arī uz darba drošības vestēm un citiem darba apģērbiem. Jūsu uzņēmuma identitāte veicinās uzņēmuma atpazīstamību, kā arī paaugstināsies vizuālā tēla vērtības, kas liks Jūsu speciālistiem izskatīties nopietniem un profesionāliem, apvienojot ar drošību.

Pieejamās krāsas vestēm:
Pamatā piedāvājam klasiski dzeltenās un oranžās vestes, bet pēc pieprasījuma ir pieejamas arī citu krāsu vestes, piemēram, melnas, baltas, zaļas, zilas, rozā utt.

Drošības vestes ar atstarojošiem elementiem dažādās krāsās

Modeļi vestēm:
Piedāvājam vestes pielāgotas pēc Jūsu prasībām, sākot ar visvienkāršākajām vestēm ar velkro aizdari līdz pat vestēm ar kabatiņām un rāvējslēdzējiem. Visas  vestes ir spilgtos toņos un ar atstarojošām līnijām. Vestes ir piemērotas kā vīriešiem, tā arī sievietēm un bērniem. Ir pieejami arī sieviešu modeļi ar sašaurinātu piegriezumu.

darba drošība vestes ar atstarotāju dažādi modeļi sietiņa un parastie ar kabatām un ID loddziņu

Apdruka:
Apdruku veicam ar sublimācijas tehnoloģiju vai sietspiedi, termo druku, DTF druku. Ir iespējama arī Atstarojoša apdruka ievērojot EU normatīvo aktu prasības pret reflektīvo apdruka materiālu vai krāsu.

Apģērbu apdruka sietspiede sublimācija dtf dtg termodruka izšūšana

Sublimācijas tehnoloģijā rekomendējam logotipus drukāt vienkrāsu melnā, jeb krāsainā monohroma versijā. Tehnoloģiski nebūs iespējams uz vestes bāzes krāsas uzdrukāt citus krāsu toņus. Druka ir auduma škiedrā bez reljefa. 

Sietspiedē drukājot ir iespējams uzdrukāt vairākas krāsas, bet jāņem vērā, ka minimālais pasūtījuma apjoms ir 50 vestes. Drukai ir reljefs un arī augsta noturība.

DTF drukā krāsu daudzumam ierobežojumi nav. Ir iespējamas uzdrukas ar krāsu gradientu, jeb toņu pāreju. Druka ir ar minimālu reljefu.

Cenas vestu apdrukai bez vestes:

Sublimācija
1 - 10 gab, cena 6€ par vienu vesti
11 - 50 gab, cena 5€ par vienu vesti
51 - 100 gab, cena 3.63€ par vienu vesti
101 - 1000 gab, cena 3€ par vienu vesti
1001-2000 un vairāk gab, cena 1.85€ par vienu vesti

2001 un vairāk gab, cena 1.70€ par vienu vesti

DTF
Cenu aprēķinam pēc drukas laukuma un vienību daudzuma. Šai drukai nevaram noteikt standarta cenu. Lūdzu sūtiet pieprasījumu un norādiet vienību daudzumu un pievienojiet pielikumā logotipu.

Sietspiede
Minimālais daudzums 50 drukas.
Tiek rēķināta katra krāsa atseviški un arī atrašanās vieta. Viena novilciena cena 1€. Piemēram, Jūsu logo sastāv no divām krāsām un Jūs to vēlaties gan priekšpusē, gan mugurpusē, Tātad apdrukas daudzums ir 4 novilcieni, jo katra krāsa tiek drukāta atsevišķi. Ir augsta drukas noturība un ir iespējams uzdrukāt jebkuru krāsu toni.

Vestes ir iespējams iegādāties pie mums atstarojošas vestes, kā arī pieņemsim apdrukai Jūsu vestes vai citu apģērbu.

Visas cenas norādītas bez PVN

 

Sazinies ar mums

+371 27451193

Sazinies ar mums

Droši zvani mums!