APĢĒRBU APDRUKA

IZKLAIDEI / STILAM / DARBAM / IKDIENAI

NOSŪTĪT PIEPRASĪJUMU

UZLĪMJU IZGATAVOŠANA

AUTOMAŠĪNĀM / VITRĪNĀM / BIROJAM / MĀJOKLIM

NOSŪTĪT PIEPRASĪJUMU

ZĪMOGU IZGATAVOŠANA

BIROJAM / PĀRTIKAI / KOKAM / BETONAM

NOSŪTĪT PIEPRASĪJUMU
zīmogu izgatavošana uzņēmumu rekvizītiem, vardam vai apaļie rpublikas zīmogi. Tos var izmantot arī kā bērnu ballīšu zīmogus vai vienkārši zīmogi mantu marķēšanai. Iespējams izgatavot zīmogu ar krāsu kokam, pārtikai, plastmasai, kokvilnas auduma

Zīmogu izgatavošana, restaurēšana

Izgatavojam dažādus zīmogus. Tos var izmantot gan uzņēmumu vajadzībām, gan arī pasākumiem. Arī bērniem patīk marķēt savas skolas mantas. Zīmogos var izmantot gan teksta informāciju, gan grafiskus dizainus un logotipus.

Vēlos pasūtīt zīmogu
veikalu logu aplīmēšana. Dekoratīvas uzlīmes logiem. Darba laika uzlīmes logiem un durvīm. Uzlīmes stikla sienām ofisos vai birojos. atdalošo sienu uzlīmes.

Logu aplīmēšana mājoklim, ofisam, birojam, veikalam.

Piedāvājam dekoratīvas uzlīmes ar visdažādākajiem dizainiem no visdažādākajiem toņiem. Piedāvājumā ir matētas un glancētas caurspīdīgas filtru plēves, kā arī spoguļu plēves.

Vairāk par logu aplīmēšanu

Auto uzlīmju izgatavošana

Augstas kvalitātes uzlīmes plašā krāsu piedāvājumā. Reklāmas plēves dažādiem apstākļiem ar atbilstošu sērijas klasi.

Vairāk par uzlīmju izgatavošanu
Vides reklāmas baneri. PVC baneri. Reklāmas plakāti ceļa malai. Āra reklāmas baneri.

VIDES REKLĀMAS BANERI

Izgatavojam reklāmas banerus pielāgojoties Jūsu nepieciešamībai. Telpās, ārpus telpām, pie ēkas sienas vai lielceļa malā. Sagatavosim vizualizāciju saskaņošanai būvvaldē.

Vairāk par PVC baneriem
Lāzergriešana lāzergravēšana. lāzergriešanas pakalpojumi. Orgstikla griešana ar lāzeri. Plastikāta un koka griešana. Papīra un kartona griešana ar lāzeri. Gravēšana ar lāzeti.

Lāzergriešana un gravēšana

Šī tehnoloģija dod mums vaļu izpausties, strādājot ar krāsainiem orgstikliem vai koku. Iespējams izgatavot uzrakstus, logotipus, kā arī ražojam arī dažādus koka rotājumus ar gravējumiem.  Mūsu projektēšanas spējas ļaus pielāgot iepakojumus Jūsu produktiem - pudelēm, konfektēm, cepumiem vai citām Jūsu vēlmēm.

Vairāk par lāzergriešanu un gravēšanu
Darba drošība. dzeltenās drošības vestes ar apdruku. Atstarojošās vestes ar apdruku. Apdruka uz darba vestēm.

Drošība un identitāte pirmajā vietā.

Liec soli uz priekšu un izcel uzņēmuma identitāti arī uz darba drošības vestēm.  Jūsu uzņēmuma identitāte veicinās uzņēmuma atpazīstamību, kā arī paaugstināsies vizuālā tēla vērtības, kas liks Jūsu speciālistiem izskatīties nopietniem un profesionāliem, apvienojot to ar drošību.

Vairāk par vestēm ar apdruku
Aukstā un karstā laminēšana. Laminēšanas pakalpojumi. A4 lapu laminēšana. A3 lokšņu laminēšana. Papīra laminēšana. Kartiņu laminēšana.

Laminēšana

Laminēšanas pakalpojumi pieejami gan karstā tipa, gan aukstā tipa. Piedāvājam A4, A3 un citu formātu ielaminēšanas formātus. Laminējam sākot ar vizītkaršu izmēru un līdz pat A0 formātam.

Laminēšanas cenas

Flokēšana jeb mākslīgā samta apstrāde un druka

Mākslīgais samts pēc būtības ir mīksti smalki neilona matiņi. Mūsu rīcībā ir daudz piesātinātu un košu toņu, kā arī mierīgi krēma toņi. Izmantojam gan apdrukā uz auduma, gan arī uz citiem objektiem, kā stikla pudeles, koks, plastmasa, metāls.

Vairāk par flokēšanu