Ploterētas vienkrāsu uzlīmes.

 1. Dizaina izstrāde: Pirms sākt darbu ar ploteri, nepieciešams izveidot vai saņemt klienta atsūtīto dizainu. Izstrādājot jaunu dizainu, jāņem vērā līmplēves izmērs, teksts un grafika, kas tiks ploterēti, kā arī to izkārtojums. Dizains tiek izstrādāts, izmantojot grafisko programmu, piemēram, Adobe Illustrator, CorelDRAW vai citu līdzīgu.

 2. Dizaina sagatavošana: Dizains jāpārveido formātā, kas ir saderīgs ar plotera programmatūru. Parasti tas ir vektoru grafikas formāts. Šī pārveidošana nodrošina, ka līnijas ir gludas un precīzas.

 3. Materiāla izvēle: Klientam ir jāizvēlas vēlamā līmplēves krāsa. Parasti ploterēšanai tiek izmantotas vienkrāsas vinila plēves, kuras ir pieejamas dažādās krāsās un apdrukājumu veidos.

 4. Plotera iestatīšana: Ploteris tiek iestatīts, lai sagrieztu vēlamo dizainu no vinila plēves. Plotera asmens dziļumu un spiedienu regulē, lai tas precīzi sagrieztu vinila virskārtu, bet nesasniegtu papīra atbalsta slāni.

 5. Plotēšana: Ploteris automātiski sagriež dizainu no vinila plēves.

 6. Atlikušā materiāla noņemšana: Kad ploteris ir pabeidzis griešanu, liekā vinila materiāla jānoņem no papīra pamata slāņa. Šo procesu sauc par "weeding" vai "izplucināšanu".

 7. Pārnešanas plēves vai papīra uzklāšana: Tad uz sagatavoto vinila uzlīmi tiek piestiprināta pārnešanas plēve. Tas palīdz saglabāt dizaina elementus vienuviet, kad tie tiek pārvietoti uz gala virsmu.

 8. Uzlīmes pielīmēšana: Beigās, izmantojot pārnešanas plēvi, uzlīme tiek rūpīgi pielīmēta uz galīgā produkta virsmas.

Vienkrāsu ploterētās līmplēves ir populāra izvēle, jo tās ir izturīgas, ilgmūžīgas un var būt ļoti efektīvas.

Drukāta lielformāta līmplēve uz Inkjet tintes printeriem ar ploterēšanu pa kontūru:

 1. Dizaina izstrāde: Līdzīgi kā vienkrāsu līmplēvju gadījumā, process sākas ar dizaina izstrādi. Tiek izstrādāts attiecīgais dizains, ņemot vērā klienta vēlmes un vajadzības, un tā izmērs tiek pielāgots lielformāta drukai.

 2. Datu sagatavošana: Dizains tiek pārveidots par datu formātu, kas ir saderīgs ar lielformāta printeri un ploteri. Tas var būt rastera attēla formāts (piemēram, .TIFF vai .JPEG) printerim un vektoru formāts (piemēram, .EPS vai .SVG) ploterim.

 3. Drukas iestatījumi: Inkjet printeris tiek iestatīts, lai nodrošinātu augstas kvalitātes izdruku. Tiek izvēlēta pareizā tinte un papīrs, un tiek iestatīts pareizais izšķirtspējas līmenis. Printera profilēšana ir svarīga, lai nodrošinātu, ka krāsas atbilst klienta prasībām.

 4. Drukāšana: Dizains tiek izdrukāts uz līmplēves, izmantojot inkjet printeri. Tas nodrošina augstas kvalitātes izdruku ar daudzkrāsainu, smalku detaļu attēlojumu.

 5. Žāvēšana: Pēc drukāšanas līmplēvei ir nepieciešama žāvēšanās laika, lai nodrošinātu, ka tinte ir pilnībā izžuvusi. Vēlāk pēc nepieciešamības var klāt laminātu uz drukas, lai nodrošinātu drukas ilgmūžību.

 6. Plotera iestatīšana: Ploteris tiek iestatīts, lai sagrieztu līmplēvi pa dizaina kontūru. Tas ir precīzs process, kas nodrošina, ka līmplēve tiek sagriezta tieši pēc izdrukātā dizaina kontūras.

 7. Atlikušā materiāla noņemšana: Pēc plotēšanas no līmplēves tiek noņemts liekais materiāls, atstājot tikai izdrukāto un izgriezto uzlīmi.

 8. Pārnešanas plēves, papīra piestiprināšana: Pārnešanasplēve vai papīrs tiek piestiprināta uz izdrukātās uzlīmes, lai to varētu viegli pārvietot uz aplīmējamo virsmu.

 9. Uzlīmes piestiprināšana: Izdrukātā un izgrieztā uzlīme tiek pielīmēta uz galīgā produkta virsmas, izmantojot pārnešanas plēvi vai papīru.

Šī tehnoloģija ļauj izdrukāt daudzkrāsainas, detalizētas uzlīmes, kas ir piemērotas gan iekštelpu, gan āra izmantošanai.

Digitālā druka uz SRA3 lokšņu plēves ar griešanu pa kontūru:

 1. Dizaina izstrāde: Kā iepriekš, viss sākas ar dizaina izstrādi. Izstrādājot dizainu, jāņem vērā galīgā produkta izmēri un forma, kā arī klienta vēlmes un prasības.

 2. Datu sagatavošana: Dizains jāpārveido formātā, kas ir saderīgs ar digitālā printera un plotera programmatūru. Parasti dizains tiek sagatavots vektoru grafikas formātā.

 3. Digitālās drukas iestatīšana: Digitālā printera iestatījumi ir jāpielāgo plēves materiālam. Šis materiāls prasa īpašu pieeju drukāšanai, lai nodrošinātu tās izturību un kvalitāti.

 4. Drukāšana: Dizains tiek izdrukāts uz plēves, izmantojot digitālo printeri. Printera izvēlētās krāsas un izšķirtspējas iestatījumi nodrošina augstas kvalitātes izdruku.

 5. Plotera iestatīšana: Ploteris tiek iestatīts, lai sagrieztu poliplēvi pa izdrukātā dizaina kontūru. Ploteris automātiski sagriež poliplēvi pa izdrukātā dizaina kontūru.

 6. Atlikušā materiāla noņemšana: Pēc plotēšanas no plēves tiek noņemts liekais materiāls, atstājot tikai izdrukāto un izgriezto uzlīmi.

Šo plēvi parasti izmanto etķešu izgatavošanai burciņām nelielos daudzumos vai vienkārši kā uzlīmes kuras nav paredzētas ilgstošai saules staru ietekmei.

 Ofseta uzlīmju izgatavošana:

 1. Dizaina izstrāde: Process sākas ar dizaina izstrādi, kā jau iepriekš minēts. Jāizstrādā dizains, kas atbilst klienta prasībām, un jāņem vērā galīgā produkta izmēri un forma.

 2. Datu sagatavošana: Dizains jāpārveido formātā, kas ir saderīgs ar ofseta printera programmatūru. Parasti tas ir vektoru grafikas formāts, piemēram.

 3. Pre-press sagatavošana: Pre-press procesā notiek filmas vai plāksnes izgatavošana, kas tiks izmantota ofseta printerī. Tas ietver attēla pārnešanu uz ofseta drukas plāksnes.

 4. Ofseta drukas iestatīšana: Ofseta printera iestatījumi tiek pielāgoti attiecīgajam uzdevumam. Šis ietver drukas krāsu, papīra tipa, spiediena un citu faktoru regulēšanu.

 5. Drukāšana: Dizains tiek izdrukāts uz uzlīmju materiāla, izmantojot ofseta printeri. Ofseta drukāšana ir īpaši labi piemērota lielām drukas partijām, jo tā piedāvā augstas kvalitātes izdruku ar konsekventu krāsu reprodukciju.

 6. Apstrāde: Pēc drukāšanas uzlīmju materiāls tiek apstrādāts. Tas var ietvert žāvēšanu, laku vai citu pārklājumu uzklāšanu, lai palielinātu izturību.

 7. Griešana: Pēc drukāšanas un apstrādes, uzlīmes tiek sagrieztas vajadzīgajā formātā. Tas var notikt ar plotera, griezēja vai cirtņa un citu instrumentu palīdzību, atkarībā no uzlīmju izmēra un formas prasībām.

 8. Pārbaude un piegāde: Beigās, uzlīmes tiek rūpīgi pārbaudītas, lai nodrošinātu to kvalitāti, un tad tās tiek piegādātas klientam.

Ofseta drukāšana ir izcila lielām drukas partijām, jo tā nodrošina ļoti labu izdruku kvalitāti un ātru drukāšanas ātrumu. Tas ļauj efektīvi izdrukāt lielu skaitu uzlīmju īsā laika periodā.

Sazinies ar mums

Droši zvani mums!