spoguļstikli, krāsaini orgstkli

Krāsaini orgstikli un plastikāti lāzergriešanai, lāzergravēšanai

Spoguļstikli

Izgatavojam visdažādākās lietas no spoguļu krāsainiem orgstkliem. Tehnoloģiski šo materiālu apstrādājam uz lāeriekārtas. Iespējams izgatavot logotipus, uzrakstus vai dekorācijas uz Jūsu biznestelpas vai dzīvojāmās telpas sienas vai logos. Materiāla biezums ir 3mm. Piesātināti toņi. Ir iespējams izgatavot arī mazas lietiņas apbalvojumiem vai kā pamatnes informatīvām zīmēm.

Gravēšanai

Šie krāsainie plastikāti ir viegli apstrādājami ar gravēšanu. Piemēroti zīmju izgatavošanai pie durvīm vai sienas, kā arī var izmantot kā sienu paneļus un elementus interjerā.
Pieejami matēti un glancēti toņi.

Stikla imitācija

Lietais orgstikls ir piejams 8mm un 10mm biezumā. Šis stikls ir īpašs ar to, ka tajā gravējums izskatās izcili, kā arī ļoti patīkami veidojas gaismu un ēnu spēle, ja to novieto pie sienas ar nelielu distanci. Arī šo materiālu ir iespējams pielietot gan interjerā kā dizaina elementus vai izgatavot no viņa praktiskas skaistas lietas ikdienai. Iespējams detaļas līmēt ar šim materiālam speciāli paredzētu līmi.

Neona fluorescējoši orgstikli

Lietais stikls ar gaismu vadošu krāsu. Ļoti labi spīdēs Melnās UV gaismas ietekmē. Šie stikli ir piemēroti naktsklubos, bāros. Ļoti labi liks sevi pamanīt tumšākās telpās ar nelielu LED apgaismojumu. Ir iespējams veikt gravējumu, kurš arī izcelsies pie attiecīga apgaismojuma un spīdēs košā konkrētā stikla krāsā. Perfekts pielietojums dekorācijās miksējot vairākas krāsas, vai vienkārši uzrakstu izveidošanai.

 

Pieejami arī daudz dažādi citi plastikāti un orgstikli, alumīnija kompozītmateriāli, ko varam ne tikai izstrādāt pēc Jūsu vēlmēm vei nepieciešamības, bet arī apdrukāt. Par vairāk iespējām sazinies ar mums šeit un mēs esam pārliecināti, ka spēsim realizēt Jūsu ieceres.